Najwyższa mądrość - czuć się dzieckiem Boga.

Jan Twardowski

Chrzest święty - oferta

Chrzest święty to jedno z tych wydarzeń w życiu małego dziecka z którego warto mieć pamiątkę w postaci fotografii. Do wyboru są 3 pakiety w zależności od Waszych potrzeb, modyfikacje również są możliwe. Jeśli zastanawiacie się, który pakiet będzię odpowiedni zapoznajcie się z wpisem na blogu: Fotograf na przygotowaniach czy przyjęciu? Co wybrać?

Pakiet A

Ceremonia w kościele
Zdjęcia grupowe
CO OTRZYMUJECIE:

Min. 40 obrobionych zdjęć

20 wybranych zdjęć w formacie 10x15cm w ozdobnej kopercie

Galeria online pod hasło na 6 miesięcy

450zł

Pakiet B

Przygotowania
lub przyjęcie do 4h
Ceremonia w kościele
Zdjęcia grupowe


CO OTRZYMUJECIE:

Min. 80 obrobionych zdjęć

40 wybranych zdjęć w formacie 10x15cm w ozdobnej kopercie

Galeria online pod hasło na 6 miesięcy

750zł

Pakiet C

Przygotowania
Ceremonia w kościele
Zdjęcia grupowe
Przyjęcie
Mini sesja*

CO OTRZYMUJECIE:

Min. 120 obrobionych zdjęć

60 wybranych zdjęć w formacie 10x15cm w pudełku z grawerem

Pendrive ze zdjęciami

Galeria online pod hasło na 6 miesięcy

1000zł

Odbitki

Zdjęcia otrzymujecie na matowym papierze w rozmiarze 10x15cm. Istnieje możliwość dokupienia odbitek i/lub zamiany na większy rozmiar.

Pakowanie

W dwóch pierwszych pakietach fotografie pakuje w elegancką welurową kopertę z grawerem. W pakiecie C zdjęcia otrzymacie w pięknym grawerowanym pudełku.

Dojazd

Działam głównie w województwie lubelskim, ale jeśli trzeba dojade w każde miejsce. Chrzest w odległości 50km od Lublina w cenie. Każdy dodatkowy kilometr to koszt 1,50zł/km liczony w każdą strone.

Rozmowa

Zawsze namawiam do spotkania przy kawie lub herbacie. Możemy wtedy omówić każdy detal, podpisać umowę. Przy okazji doradzę i rozwieję wątpliwości. Możemy również porozmawiać online lub przez telefon.

Galeria online

Nie ma nic lepszego niż dzielenie się zdjęciami z bliskimi oraz przyjaciółmi. Za pomocą galerii łatwo pobierzecie zdjęcia, oznaczycie które trafią do pudełka, a nawet ukryjecie wybrane fotografie.

Elastyczność

Moim zadaniem jest nie tylko zrobić zdjęcia, ale wsłuchać się w Wasze potrzeby i wymagania, aby stworzyć pamiątkę taką jaką sobie wymarzyliście. Dlatego jestem otwarty na zmiany i dostosowanie oferty do Waszych potrzeb.

Dodatki

Oprócz pięknie zapakowanych odbitek, które otrzymujecie w cenie istnieje możliwość dokupienia dodatków:

Harmonijki 8x8cm - 50zł
Harmonijki 12x12cm - 70zł
Pakietu Rodzice Chrzestni* - 150zł
Fotoksiążki Basic 20x20cm - 100zł
Fotoksiążki Basic 30x30cm - 150zł
Fotoalbumu Lite 20x20cm - 150zł
Fotoalbumu Lite 30x30cm - 200zł


*Pakiet rodzice chrzestni to po 30 wybranych fotografii w ozdobnych kopertach, które możecie podarować rodzicom chrzestnym w prezencie.

Czym jest mini sesja?

Mini sesja to czas poświęcony tylko wam na zdjęcia z maluchem jednak nie zawsze jest możliwa do wykonania. Dlaczego? Przykładowo wybieracie pakiet A, a na zewnątrz jest strasznie zimno i pada deszcz, w takiej sytuacji nie ma za bardzo możliwości wykonania takiej sesji. Co innego w pozostałych pakietach gdzie okazji jest więcej, taka sesja może odbyć się nawet w domu podczas przygotowań lub w trakcie przyjęcia jeśli okolica sali jest atrakcyjna. Nic nie stoi też na przeszkodzie żeby wykonać mini sesje w lokalu jeśli znajdziemy odpowiednie miejsce. Niezależnie od wszystkiego zawsze staram się wykorzystywać okazję do wykonania zdjęć rodzinnych jeśli tylko jest taka możliwość.

Formularz zgłoszeniowy