Małżeństwo nie szkodzi tylko prawdziwej miłości.

Maria Czubaszek

Oferta ślubna 2025

-10% na każdy pakiet na rok 2024

Zdaje sobie sprawę, że każdy ślub wygląda inaczej, inne są Wasze potrzeby oraz wizja tego wspaniałego wydarzenia dlatego poniższe pakiety można modyfikować. Jeśli interesuje Was inny zakres lub planujecie po prostu jedynie ślub cywilny plus sesje ślubną i potrzebujecie indywidualnej wyceny wybierzcie w formularzu na dole tej strony opcje „indywidualny" oraz opiszcie jaki zakres Was interesuje. Możecie też napisać wiadomość na maila lub FB/Instagrama. Odpowiadając na pytanie czy można zamienić sesje narzeczeńska na ślubną, Kochani... ze mną zawsze się dogadacie!

Pakiet A

SESJA NARZECZEŃSKA
GRATIS

x
Ceremonia ślubna
Zdjęcia grupowe
Wesele do godziny 1:00
Miniplener*
x

CO OTRZYMUJECIE:

Min. 250 obrobionych zdjęć

70 wybranych zdjęć w formacie 15x23cm w pudełku z grawerem

Galeria online pod hasło na 6 miesięcy

Pendrive ze zdjęciami

2990zł

Pakiet B

SESJA NARZECZEŃSKA
GRATIS

Przygotowania
Ceremonia ślubna
Zdjęcia grupowe
Wesele do godziny 1:00
Miniplener*
x

CO OTRZYMUJECIE:

Min. 350 obrobionych zdjęć

100 wybranych zdjęć w formacie 15x23cm w pudełku z grawerem

Galeria online pod hasło na 6 miesięcy

Pendrive ze zdjęciami

3490zł

Pakiet C

SESJA NARZECZEŃSKA
GRATIS

Przygotowania
Ceremonia ślubna
Zdjęcia grupowe
Wesele do godziny 1:00
Miniplener*
Sesja ślubna w innym dniu

CO OTRZYMUJECIE:

Min. 450 obrobionych zdjęć

150 wybranych zdjęć w formacie 15x23cm w pudełku z grawerem

Galeria online pod hasło na 6 miesięcy

Pendrive ze zdjęciami

3790zł

*miniplener to szybka sesja podczas wesela, uzależniona jest od okolicy sali i warunków pogodowych

Odbitki

Zdjęcia otrzymujecie na matowym papierze w rozmiarze 15x23cm. Istnieje możliwość dokupienia odbitek i/lub zamiany na inny rozmiar.

Pakowanie

Wszystkie fotografie pakuje eleganckie pudełka z wygrawerowanymi imionami, do dwóch ostatnich pakietów dołączam również pendrive.

Dojazd

Działam głównie w województwie lubelskim, ale jeśli trzeba dojadę w każde miejsce. Ślub/wesele w odległości 80km od Lublina w cenie. Każdy dodatkowy kilometr to koszt 1,50zł/km liczony w każdą stronę.

Rozmowa

Zawsze namawiam do spotkania przy kawie lub herbacie. Możemy wtedy omówić każdy detal, podpisać umowę. Przy okazji doradzę i rozwieję wątpliwości. Możemy również porozmawiać online.

Galeria online

Nie ma nic lepszego niż dzielenie się zdjęciami z bliskimi oraz przyjaciółmi. Za pomocą galerii łatwo pobierzecie zdjęcia, oznaczycie które trafią do pudełka, a nawet ukryjecie wybrane fotografie.

Elastyczność

Każda para to inna historia oraz inne potrzeby. Wiem, że wiele może się zmienić przed czy nawet w trakcie samego ślubu dlatego zawsze dostosowuje się do sytuacji i staram się iść na rękę.

Dodatki

Oprócz pięknie zapakowanych odbitek, które otrzymacie w cenie istnieje możliwość dokupienia dodatków:

Fotoksiążki 30x30cm - 300zł

Fotoalbumu Pro 25x25 - 350zł

Fotoalbumu Pro 30x30 - 400zł

Pakietu rodzice* - 150zł

*Pakiet rodzice to po 30 wybranych fotografii w ozdobnych kopertach, którzy możecie podarować rodzicom w prezencie.

Dlaczego oferuje sesje narzeczeńską gratis?

Lubię poznawać nowych ludzi, ważna jest dla mnie relacja, którą dzięki sesji narzeczeńskiej można zacząć budować dużo wcześniej przed ślubem. To sprawia, że w ten najważniejszy dzień czujecie się przy mnie swobodniej, aparat mniej Was krępuje, a zdjęcia są bardziej naturalne. Podczas sesji poznajecie fotografa, który spędzi z Wami ten najważniejszy dzień, a w dniu ślubu będziecie czuli, że towarzyszy Wam kolega, którego już znacie, a nie obca osoba.

Nie da się ukryć, że sesja narzeczeńska to świetny pomysł na rozluźnienie przed ślubem, odstresowanie się. Plusem jest sam fakt, że jesteście w luźniejszych ciuchach w których możecie pozwolić sobie na więcej i czujecie się swobodniej. Czy na tym zalety sesji narzeczeńskiej się kończą? Oczywiście, że nie! Zdjęcia możecie wykorzystać do zaproszeń, podziękowań dla rodziców lub udekorować nimi sale. Możliwości jest sporo. Dodatkowo możecie do sesji podejść jak do randki co gorąco polecam! Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zabrać na sesje narzeczeńską dodatkowe akcesoria. Ktoś z Was gra na gitarze, weźcie ją ze sobą, lubicie przejażdżki na motocyklu? Odpowiedź jest prosta 🙂 Sesja narzeczeńska to świetna przygoda i uwierzcie, WARTO! Nawet zwykły spacer na łonie natury to świetny pomysł na sesje i piękne kadry!

Formularz zgłoszeniowy